OMW RJnO - Mapa i teren
Klub Sportowy ARTEMISFoto


Miejsca rozgrywek Otwartych Mistrzostw Wrocławia w Rowerowej Jeździe na Orientację w 2017

Mapa i teren 1. etapu: Las Rędziński we Wrocławiu 23.04.2017

Na pierwszy etap rowerowania zapraszamy do Lasu Rędzińskiego w zachodniej części Wrocławia, w którym ostatni raz byliśmy w 2016 r.
Las biegnie wzłuż Odry, od północy ograniczony jest rzeką Widawą, w większości charakteryzuje się dość dobrą widocznością, drogi głównie gruntowe, w tym jedna szybka droga szutrowa. Powstały nowe wały. Teren lekko pofałdowany, jedno wzgórze wysokości o różnicy wysokości ok. 8 m. Trochę otwartego terenu - drogi trawiaste i gruntowe. Na terenie Lasu Rędzińskiego powstała sieć stałych punktów kontrolnych - mapę można ściągnąć ze strony znajdzsiewlesie.pl.
Mapy z trasami z 2016 r.

Mapa i teren 2. etapu: Siechnice11.06.2017

Na drugi etap rowerowania zapraszamy do Lasu Siechnickiego, w którym jeżdziliśmy ostatni raz w 2013 r.
Teren zawiera się pomiędzy Odrą, Oławą i linią kolejową. Las ze średnią i słabą widocznością, drogi głównie gruntowe, jedna betonowa, kilka trawiastych. Teren prawie płaski, częściowo lekko podmokły. Sporo terenów półotwartych (drogi trawiaste). Na południu mapy przebiega linia kolejowa. Jest też urocze Jezioko Siechnickie.
Możliwy dojazd PKP do stacji Siechnice.
Mapy z trasami z 2013 r.

Mapa i teren 3. etapu: Las Mokrzański we Wrocławiu 15.10.2017

Na trzeci etap rowerowania zapraszamy do Lasu Mokrzańskiego w zachodniej części Wrocławia (Leśnica), w którym ostatni raz byliśmy w 2014 r.
Las Mokrzański to największy kompleks leśny w granicach miasta. Las w większości charakteryzuje się średnią i słabą widocznością, drogi głównie gruntowe i szutrowe. Teren lekko pofałdowany, wznoszący się ku północy. Dodatkowo jedno wzgórze wysokości o różnicy wysokości ok. 15 m. Teren dość podmokły.
Mapy z trasami z 2014 r.

Klub Sportowy Artemis Wrocław - artemis.wroclaw.pl

Redakcja: Róża Spiliszewska - ozam@gazeta.pl